Kadra

Paulina Gagajewska – dyrektor żłobka, opiekunka

Zdjęcie1957Absolwentka  pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalność: nauczyciel na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Obecnie studentka ostatniego roku studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza. Przygodę z nauczaniem dzieci zaczęła 5 lat temu i trwa ona do dziś. Jest miłą i sympatyczną osobą, która bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Jest pełna energii i zaangażowania w to co robi. Z Jej pomocą dzieci będą odkrywać otaczający je świat. Jest osobą kreatywną-co przekłada się w pracy z maluszkami :) Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, jazdę na rowerze, czytanie książek- kibicuje Lechowi Poznań i drużynie męskiej w siatkówce.

Katarzyna Palutka- opiekunka

AAA_0154

Studentka drugiego roku pedagogiki o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku. Jest uśmiechnięta, odpowiedzialna, cierpliwa oraz kreatywna-co jest bardzo ważne w opiece nad dziećmi. W bardzo krótkim czasie potrafi złapać rewelacyjny kontakt nie tylko z dzieckiem, ale i z jego rodzicami. Przebywanie z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i dostarcza ogromną ilość radości. Po pracy lubi poszaleć na rolkach i odstresować się w basenie :)

Paulina Dutkiewicz- opiekunka

IMG_02962Studentka drugiego roku Pedagogiki o specjalności Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Jest osobą sympatyczną, cierpliwą oraz bardzo radosną. Ma skłonności do szybkiego nawiązywania kontaktu z dziećmi i ich rodzicami. Zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku.  Opieka nad dziećmi sprawia jej dużą przyjemność oraz wiele radości. Uwielbia zabawy z dziećmi i jest bardzo kreatywna w ich tworzeniu. Jej marzeniem zawsze była praca z małymi dziećmi. W wolnym czasie lubi wyjść do kina, długie spacery oraz podróżować.

 

Marta Gürtler- zajęcia rytmiki

Absolwentka Akademii Muzycznej im.I.J. Paderewskiego w Poznaniu, kierunek Rytmika i Edukacja Muzyczna. Obecnie studentka ostatniego roku studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyła kurs podstawowy I stopnia w zakresie Ruchu Rozwijającego bazującego na metodzie Weroniki Sherborne. Współtwórca choreografii i tancerka. Posiada duże doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi. Marta jest miłą i sympatyczną dziewczyną. Uśmiech nie schodzi Jej z twarzy :) Oddana swej pasji i dzieciom w 100%. Potrafi zarazić tańcem i ruchem każdego!!

 

Alina Wargacka- język francuski

SAM_0221Nauczycielka języka francuskiego oraz hiszpańskiego.  Ukończyła nauczanie języka francuskiego w Kolegium Języków Obcych w Poznaniu przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz wychowanie przedszkolne i edukację wczesnoszkolną. Praca to jej pasja. Obecnie prowadzi Szkołę Języków Obcych Przedszkolaki, oferującą zajęcia z języka francuskiego oraz hiszpańskiego dla dzieci. Jest osobą ciepłą, komunikatywną, kochającą pracę z dziećmi Każde zajęcia są realizowane wyłącznie w zabawowej formie, które zachęca dzieci do uczestnictwa. Głównym celem realizowanych zajęć jest osłuchanie dzieci dźwiękami, z melodią, akcentem i intonacją języka francuskiego. Proponowane zabawy pozytywnie stymulują wszechstronny rozwój małego dziecka.