Kadra

Paulina Gagajewska – dyrektor żłobka, opiekunka

Zdjęcie1957Absolwentka  pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalność: nauczyciel na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Obecnie studentka ostatniego roku studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza. Przygodę z nauczaniem dzieci zaczęła 5 lat temu i trwa ona do dziś. Jest miłą i sympatyczną osobą, która bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Jest pełna energii i zaangażowania w to co robi. Z Jej pomocą dzieci będą odkrywać otaczający je świat. Jest osobą kreatywną-co przekłada się w pracy z maluszkami :) Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, jazdę na rowerze, czytanie książek- kibicuje Lechowi Poznań i drużynie męskiej w siatkówce.

Paulina Dutkiewicz- opiekunka

IMG_02962Studentka trzeciego roku Pedagogiki o specjalności Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Jest osobą sympatyczną, cierpliwą oraz bardzo radosną. Ma skłonności do szybkiego nawiązywania kontaktu z dziećmi i ich rodzicami. Zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku.  Opieka nad dziećmi sprawia jej dużą przyjemność oraz wiele radości. Uwielbia zabawy z dziećmi i jest bardzo kreatywna w ich tworzeniu. Jej marzeniem zawsze była praca z małymi dziećmi. W wolnym czasie lubi wyjść do kina, długie spacery oraz podróżować.

 

 

Alina Wargacka- język francuski

SAM_0221Nauczycielka języka francuskiego oraz hiszpańskiego.  Ukończyła nauczanie języka francuskiego w Kolegium Języków Obcych w Poznaniu przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz wychowanie przedszkolne i edukację wczesnoszkolną. Praca to jej pasja. Obecnie prowadzi Szkołę Języków Obcych Przedszkolaki, oferującą zajęcia z języka francuskiego oraz hiszpańskiego dla dzieci. Jest osobą ciepłą, komunikatywną, kochającą pracę z dziećmi Każde zajęcia są realizowane wyłącznie w zabawowej formie, które zachęca dzieci do uczestnictwa. Głównym celem realizowanych zajęć jest osłuchanie dzieci dźwiękami, z melodią, akcentem i intonacją języka francuskiego. Proponowane zabawy pozytywnie stymulują wszechstronny rozwój małego dziecka.

 Sandra Śniak- wolontariat

sandraStudentka trzeciego roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na wydziale studiów edukacyjnych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje zainteresowanie pracą z dziećmi  odkryła odbywając praktyki w naszym żłobku.  Tak Jej się spodobało, że postanowiła zawitać na dłużej :)  Jest osobą ciepłą i pełną energii, nie brakuje jej pogody ducha, cierpliwości i uśmiechu. W pracę i zabawę z dziećmi angażuje się całą sobą! Uwielbia wszystko co związane z ruchem i muzyką, co również próbuje zaszczepić maluszkom. W wolnych chwilach czyta książki, spaceruje i spotyka się ze znajomymi.